Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Escape - 5

30. ledna 2013 v 20:16 | Maiki |  Escape


Tentokrát jsme na smeťák přišly pozdě my. Kluci tam stáli a vyhlíželi nás. Sotva jsme překročily hranice smeťáku, kluci na nás vyběhli. Každá jsme se vzala jednoho protivníka. Holky si vzaly svoje brášky a já zrzouna. Bušil do mě jako do polštáře. Nevím proč jsem si to nechala líbit. Nebránila jsem se a jeho rány byly bolestivé. Cítila jsem jak mi opuchají tváře a z nosu se mi hrne teplá krev.
"Bojuj ne?! Nebo to je snad všechno co dokážeš?" zasmál se a praštil mě pěstí do břicha. Couvla jsem krok zpátky. Chystal se na další ránu, má ruka však byla rychlejší. Udeřila jsem ho do obličeje a dále ho zasypávala ranami jako on před chvílí mě. Nebránil se. Nechtěl.
Napřahovala jsem se k další bráně, ale byl rychlejší. Vší silou mě praštil do břicha a následně do zad. Dech z mých plic zmizel a já klesla na kolena. Můj obličej se setkal se zemí. Snažila jsem se nabrat dech. Nehýbala jsem se. Cítila jsem se tak strašně bezmocná. Jako když mě táta znásilňoval. Každou chvílí jsem očekávala tlak na mých zadních pratiích. Nic se nedělo. Popadla jsem dech a snažila se zvednout. Opřela jsem se lokty o zem a pomalu se začala zvedat, ale vlastní tělo mě zradilo. Zůstala jsem ležet. Před očima se mi zatmívalo. Cítila jsem, že omdlívám. Tak takovýhle to je pocit dostat přes hubu.
·
"Myslíš, že bude v pořádku?" podívala se Kim na svého bratra. Mile se na ní usmál a vzal ji za rameno.
"To víš, že bude." Usmál se na ni modrovlasý kluk stojící vedle své sestry.
"Znám jí už dýl. Od vidění ze třídy na nižší střední. Vždycky jí šikanovali a ona proti tomu nic nedělala. Často přišla do školy s modřinami. Ale měla je z domova. Asi jí tam byli. Možná jí ještě bijou. Nevím. A pak jí ještě zabili toho jejího kámoše přímo před očima. To taky musela být rána. Myslím, že díky tomu se z ní stalo tohle. " Povzdychl si kluk se zrzavými vlasy.
"No odneseme jí k nám. Tam teď nikdo nebude. Aki vezmeš na záda, že jo?" Rozhodla Kim. S posední větou vyhledala očima svého bratra. Tomu nezbývalo než přikývnout. Aki vzal Maiki na záda a rozloučil se s ostatními. Poté se svou sestrou zamířil domů.
·
Cítila jsem jak mě někdo položil na zem a začal mi ošetřovat rány. Pomalu jsem otevřela oči a rozhlédla se. Nade mnou se skláněl Kimin brácha. Vytřeštila jsem oči a snažila se vstát nebo mu jednu vrazit. Chytl mě za ramena a přirazil k podlaze.
"Nehýbej se! Nechci ti ublížit, jen ti ošetřit rány." Řekl to tak přesvědčivým tónem, že jsem zůstala ležet v klidu.
"Aki co chceš k večeři?" do dveří vešla Kim. Na sobě měla zástěru do které si utírala ruce. "Ah Maiki, už jsi se vzbudila. Tak jak ti je?" přidřepla se ke mně když viděla, že už jsem vzhůru.
"Něco mi vysvětli. Proč mi zrovna on ošetřuje rány a proč jsi na něj milá." Ukazovala jsem z jednoho na druhého. Kimin brácha skončil s mým ošetřováním a já si sedla.
"Etoo… Jak bych to řekla. My to na tebe ušili. To, že se nenávidíme." Podrbala se na hlavě. Chytla jsem tik do pravého oka a obočí mi lehce zacukalo.
"Co myslíš tím MY?" zeptala jsem se podrážděně.
"Hlavně se nerozčiluj! Prosím! S Miph jsme se přidaly do gangy abychom tě od něj odloučili. A k tomu jsme potřebovali takový menší plán. Dokonce jsem kvůli tomu musela mlátit brášku." Nafoukla trochu tváře.
"Ale proč to děláte? Proč zrovna mě?" nechápala jsem. Ani jsem neměla vztek, byla jsem spíš zvědavá.
"Protože ty jediná tam nepatříš. Ostatní holky jsou hnusný a násilnický tělem i duší, ale ty ne. Jinak bys při společnejch bitkách s gangem nechodila hlídkovat. A občas jsi někoho zbila aby to nevypadalo. Kdybys viděla svůj výraz ve tváři když někoho mlátíš, nevěřila bys sama sobě. Jsi jiná než ony." Ozval se Kimin brácha. Sklopila jsem pohled.
"Musíš s nám z toho gangu odejít. Můžeš se mnou začít chodit na kick, tam si vztek vybiješ určitě. Nebo Miph hraje basket, můžeš se třeba připojit k ní. Máš tolik možností co bys mohla dělat. Nebo třeba i nějakou brigádu." Jmenovala mi Kim činnosti které bych mohla dělat místo mlácení lidí a poflakování se v gangu. Znělo to pěkně.
"Zní to všechno moc pěkně, ale já nemůžu skončit. Prostě nemůžu. Kdybych odešla, tak si mě najdou a zabijou. Navíc jsem Sayuri slíbila, že nikdy neodejdu. Slíbila jsem jí to po tom, co mě zachránila před šikanou. Vzala mě do gangu a já jsem jí to slíbila. Prostě nemůžu skončit. Nejde." Zaryla jsem nehty do nohavic od kalhot.
"Odejdeme všechny tři společně. A jestli si něco zkusí, nahlásíme to policii." Zamračila se Kim. Proč tohle dělají pro rváče jako jsem já? Ikdyž je fakt že mě ty rvačky už nebaví. Nejradši bych s tím praštila.
"Tak co Maiki? Odejdeš s námi?" usmála se na mě. Chvilku jsem na ní civěla a pak se taky usmála.
"Hai!" odpověděla jsem jí. Doufám, že z toho nebudou moc velký problémy.

·
Zůstala jsem u Kim a jejího brášky Akiho přes noc. Aki je strašně fajn a je to velkej pohodář. Kim ochraňuje jako lvice svoje lvíče. Taky bych chtěla takovýho brášku.
Kolem poledne se dovnitř vřítila Miph s jejím bráškou a ten zrzavej kluk.
"Omlouvám se, že jsem se k tobě choval tak hnusně. A že jsem ti tak namlátil." Omluvil se ten zrzek. Měla jsem sto chutí ho popadnout za flígr a praštit s ním o zeď. Nakonec jsem svůj vztek překonala a usmála se na něj.
"Taky se omlouvám za svoje chování. Při naší první bitce jsem to přehnala. To já se omlouvám." Tentokrát se usmál on. Zacloumaly se mnou puberťácký hormony. Až teď jsem si všimla jak je hezkej.
"Jsem Yoshi." Představil se.
"Maiki." Představila jsem se na oplátku
Šla jsem pomoct Kim s obědem. Miph taky přiložila ruku k dílu a kluci se šli koukat na telku.
"Maikle ty se nezdáš." Ďábesky se na mě zasmála Miph. Zrudla jsem tak, že barva Kiminých vlasů se mohla jít zahrabat.
"Miph neříkej takový věci nebo jí rupne hlava." Zasmála se Kim a pokračovala v krájení zeleniny.
"Tys neviděla jak na něj koukala? Jako na sexy Ježíše co jí spadnul do klína. Bacha na ní. Snažila se Miph zašeptat to Kim do ucha. Moc se jí to nepovedlo.
"Já tě slyšim ty jedna malá modrovlasá." Řekla to takovým strašně milým hlasem a čapla do ruyk pánvičku připravená jí někomu omlátit o hlavu. Pak mi došlo, co jsem chtěla udělat a radši jsem na pánvičku dala nakrájené maso a začalo ho smažit.

Oběd by brzy hotový a všichni jsme zasedli ke stolu. Popřáli jsme si dobrou chuť a pustili se do jídla.
"Až umyjeme nádobí zajdeme za Sayuri a opustíme gang. Potom můžeme jít někam třeba na nákupy." Navrhla Miph. S Kim jsme přikývly.

Po jídle jsme umyly nádobí a šly ven, připraveny odejít z gangu. Jsem zvědavá, jak bude Sayuri reagovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kim Kim | 30. ledna 2013 v 20:47 | Reagovat

To bolo dokonalé *w* No mám taký pocit že Sayuri ich rozpučí :DDD No aj tak .. Ďalší diel please *w*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama