Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Naše Generace - 56.díl

19. ledna 2013 v 16:35 | Maiki |  Naše generaceDoma jsem někde ve skříni vyštrachala nový oblečení, který mi bylo dostatečně velký a našla jsem i novou, světle modrou, čelenku. Trochu jsem musela taky poklidit, protože tu byl větší bordel, než kdyby tady bydlel chlap.
Uklízela jsem asi hodinu, když mě vytáhli na trénink. Měla jsem obrovské množství nespotřebované energie (uklízení zas tak vyčerpávající není), takže jsem se začala těšit.
Procházeli jsme vesnicí směrem ke cvičištím a já si pořád prohlížela svoje týmové parťáky. Něco je jinak, ale nevím co.
"Maiki-chan, co ses děje?" všiml si sensei mého zamyšleného pohledu.
"To nic. Jenom se mi tady zdá na někom něco jinak." Podrbala jsem se na bradě. Skákala jsem pohledem z jednoho na druhého a hledala změnu. Nakonec mi to došlo! V hlavě mi bliklo a já se ušklíbla. Hehéé, mám to.
Během mého přemýšlení jsme došli na naše obvyklé cvičiště. Všichni si sedli na zem, jenom já jsem zůstala stát.
"Už vím, co se změnilo. Kito! Má jinej účes a oblečení!" ukázala jsem na zmiňovaného. Zasmál se.
"Přišlas na to. Šikulka." Zdvihl ke mně palec. Zazubila jsem se a chtěla si sednout k nim.
"Maiki-chan když už tak hezky stojíš, mohla by jsi nám udělat rozcvičku." Mrkl na mě sensei. Nejdřív jsem na foukla tváře, ale poté jsem se toho chopila. Přeci jen, nějak se rozhýbat musíme.
"A až dolů." Dotkla jsem se dlaněma země. Byla jsem v předklonu s nataženými kolena. ¨
"Au, au au! To bolí." Plácl sebou na zemi Kito. Sensei se nám smál.
"Sensei, vy máte taky cvičit!" křikla jsem. Jenom potřásl hlavou a dál se smál.
"Ok, tak jste protažení. Dneska budeme trénovat únik z genjutsu. Moc vás šetřit nebudu, tak se připravte." Podrbal se na hlavě a vytáhl si Michelle jako první. Stáli naproti sobě a nic se nedělo. Chtěla jsem něco namítnout nahlas, když se Michelle začala krýt. He? Vždyť na ní nikdo neútočí. Podívala jsem se na senseie. Oči začínaly oranžovět a na bělmu byly vidět žilky. Takže Michelle už je v genjutsu.
Takhle to pokračovala asi dalších 5 minut, než se probrala. Vůbec nic nechápala.
"Ty by jsi z genjutsu neutekla ani za několik let. Musíme to víc potrénovat. Kito, teď ty." Vyzval sensei Kita. Stoupli si naproti sobě (zase) a sensei začal. Oči se mu opět barvili a žilky opět nabíhali. A Kito nic. Nehl ani brvou.
"Sensei, tohle nezabere." Zakroutil hlavou Kito a zasmál se. Senei ho pochválil a pozval si mě. Stoupla jsem naproti němu. Soustředila jsem se. Chvilku se nic nedělo, ale potom mi kolem obličeje prolétla moucha a já se po ní ohnala. Rozhlédla jsem se. Viděla jsem před sebou senseie a Kita s Michelle jak sedí na zemi. Ale něco je špatně. Ale kde? Michelle s Kitem? Něco na nich určitě, ale ne tolik. Sensei? Podívala jsem se na jeho oči. Pořád byly zelené, ne oranžové. To je určitě genjutsu.
"Kai!" křikla jsem a iluze zmizela.
"Dobrá práce Maiki-chan." Poplácal mě po hlavě sensei.
"Ale, ale. Ty trénuješ děti? A já myslela, že jsi někde na misi a ty si tady hraješ s děckama. To jsi mě zklamal Rene." Ozval se ženský hlas. Všichni jsme se podívali směrem hlasu. Přicházela k nám nějaká žena. Vlasy měla jako sensei, černo-červené. Přes oči pásku a za pasem katanu. Už z dálky z ní šel strach.
Když k nám přišla blíž, zamířila k senseiovi.
"Co chceš?" osočil se na ni sensei. Asi se nemají moc rádi. Byl to zajímavý pohledem. Ta žena, ikdyž měla podpatky, tak byla menší než sensei.
"Já co chci? Dát si s tebou duel. Dlouho jsme nebojovali."
"Teď mám práci. Někdy jindy." Drkl do ní ramenem a zamířil k nám. Chytla ho za rameno.
"Bez toho duelu neodejdu. Tak jako tak se ztrapníš před těma děckama." Ušklíbla se.
"Akino odejdi." Sensei mluvil ještě klidným hlasem. Ojoj, tohle bude zlý.
"Bojuj a odejdu."
"Ne." Sensei se jí vytrhl a pokračoval v chůzi. Reakce té ženy byla neuvěřitelně rychlá. Stoupla si před něj a vytáhla z pochvy meč, který mu přiložila na krk.
"Bez boje neodejdu." Zavrčela.
"Nech našeho sensei být!" zařvala jsem na ní a přivolala svojí katanu. Otočila ke mně hlavu.
"Sklapni! Nebo chceš snad bojovat ty, místo něj?"
"Jestli potom odejdeš, tak ano." Zamračila jsem se.
"Maiki-chan nedělej to! Nevíš, do čeho jdeš!" okřikl mě sensei. Neposlouchala jsem ho.
"Maiki, to ne." Chytla mě za rameno Michelle a podívala se na mě. Sundala jsem její ruku ze svého ramena a přistoupila k ženě.
"Dobrá, takže budeme bojovat." Schovala meč zpátky a odstoupila několik kroků zpátky. Sensei mezitím šel k ostatním. Odvolala jsem katanu a postavila se do bojové pozice. Co to vlastně dělám? Ta ženská musí být 100x silnější než já! Pozdě. Duel začal.
Schytávala jsem to celkem slušně, ale ani moje rány nebyly nejhorší. Jednou se dokonce zapotácela. Začali jí docházet nervy. Supěla a nabíhaly jí žíly na čele a rukou.
"Štveš mě holčičko! Skončíme to!" s úšklebkem si sáhla na pásku a sundala si ji. Oči pod ní měla zavřené. Jak doteď mohla vidět?
"Maiki, zavři oči!" zakřičel na mě sensei. Než jsem stačila cokoli udělat, projela mnou vlna prázdna. Nic jsem nevnímala a uvnitř hlavy jsem měla vymeteno. Klesla jsem na kolena. Co se to se mnou děje? Zvuky ke mně doléhali vzdáleně a před očima jsem měla mlhu. A pak to všechno pominula. Zatřepala jsem hlavou a rozhlédla se. Sensei stál přede mnou. Ke mně přiběhli Michelle s Kitem a odnesli mě pryč. Pravý duel právě začal. Sensei vs. ta žena.
Po hodinové bitce byl konec. Sensei vyhrál.
"Nedovoluj si na slabší když víš, že máš nad nimi převahu. Proto jsem nechtěl bojovat. Dopadlo to, jako vždy, Akino." Sensei pomohl ženě, jak jí to řekl, Akino vstát a uvázal jí zpátky pásku. Zamířila směrem ke mně. Byla jsem v pozoru.
"Omlouvá se. Nechala jsem se unést." Omluvila se a uklonila se. Potom odešla.
"Sensei, kdo to byl?" zeptala se Michelle
"To byla má mladší sestra Akino. Je strašně soutěživá a ráda se mnou bojuje. Vždy prohrávala a teď se mě snaží dohnat. Je to smutný pohled."
Tím náš trénink skončil.
Kito, blbec, chytl nějakou chřipku a my museli jít na misi s nějakou holkou z jinýho týmu. Měla šíleně rudý háro a jmenovala se Kim. Chytali jsme tchoře s růžovou mašličkou. No nakonec jsme ho chytili. Byla to sranda. Měli jsme takový ty vysílačky a málem mi praskly bubínky, když se do toho zařvalo. Michelle prý 10 minut neslyšela, potom, co jsme s Kim na sebe řvaly. Kim jsem nakonec začala říkat Bobule, protože mi nechtěla dát pár borůvek z keříku. Mrška jedna.
Od chytání tchoře uběhly dva týdny a já se poflakovala po vesnici. Potkala jsem pár známých, kteří, kdyby prý neviděli moje dvoubarevné vlasy (ne, nejsou barvené!), tak by mě ani nepoznali, kvůli těm krátkým vlasům. Tak stane se.
Akino full body
new Maiki fulbody :)

Kito new fullbody :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kim Kim | Web | 19. ledna 2013 v 21:26 | Reagovat

Juu super diel :33 Tá Akino ťa tuším skoro odrovnala :DD Inak Maik ibola riadne spomalená keď ti tej zmeny na Kitovi nevšimla XDDDD

2 Haru Haru | Web | 21. ledna 2013 v 19:43 | Reagovat

Ahojky, máš u mě ceny http://antal.blog.cz/1301/diplomky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama