Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Dead Zone 1 - Počátek konce

16. února 2013 v 21:32 | Maiki |  Dead Zone

Smrt a krev. Všude kolem. Mrtví ožívají a pojídají živé nebo mrtvoly. Tenhle den neměl nikdy nastat.Byl by to běžný den kdyby se nestala TA věc. Člověk si neváží života dokud na něj smrt nečíhá na každém metru.
Bylo před obědem a já dostávala hlad. Hodina se neskutečně táhla a učitelovo mluvení bylo tak nudné, že jsem se raději koukala z okna. Bylo jaro a sakura na školním dvorku nádherně kvetly. Seděla jsem u otevřeného okna a tak jsem se zavanutím větru cítila jejich vůni. Viděla jsem na parkoviště učitelů. Tělocvikář si zrovna šel pro něco do auta když cosi upoutalo jeho pozornost. Neměla jsem nic lepšího na práci než pozorovat, co tělocvikáře zaujalo. Šel k bráně, která byla zamčená. U brány stál nějaký chlap a snažil se dostat dovnitř. Něco na tom chlapovi bylo divně. Tělocvikář mu posunky naznačoval aby odešel, ale ten chlap na něj nereagoval. Protáhl ruce mříží, chytl tělocvikáře, přitáhl si ho a kousl ho do krku. Krev vystříkla všude kolem. Téměř jsem vykřikla. Co ten chlap blbne? Tělocvikář se skácel na zem, ale po pár minutách se znovu zvedl. Chodil trhavou chůzi a hlava se mu stáčela na levou stranu. Na krku obrovská díra která zbarvovala oblečení. Zaťukala jsem Avi, která sedí přede mnou na rameno a ukázala ven. K tělocvikáři zrovna přiběhl ředitel a zástupce ředitele. To neměli dělat. Tělocvikář jako smyslů zbavený se na ně vrhl. Řediteli ukousl kus břicha a zástupci ruku. Uslyšela jsem za sebou hlasité polknutí. Otočila jsem se a spatřila Rena (spolužák co se mi líbí) jak vyjeveně kouká ven z okna. Podíval se na mě, pak vyskočil ze židle, chytl mě za ruku a vytáhl z lavice. Já chytla Avi a vyběhli jsme ze třídy. Z vedlejší řady se zvedl Katashi a vyběhl s námi na chodbu.
"Co se vám stalo?!" okřikl nás Katashi když jsem se zastavili u komory na košťata.
"Tys to venku neviděl co? Tělocvikář napadl ředitele a zástupce. Řediteli ukousl břicho a zástupci ruku. Navíc měl tělocvikář na krku velkou díru. Netušim co se to stalo." Ren vyndaval co mu přišlo pod ruku. Košťata, mopy, hadry. Katashi se zatvářil vyděšeně. Pak se vzpamatoval.
"Tam nic nenajdeš. To chce jít k tělocvičnám a do bojových klubů." Zavrtěla jsem hlavou. Ren se pomalu zvedl.
"Fajn. Já s Katashim doběhneme k tělocvičnám, protože to je dál a vy holky poběžíte k bojovým klubům. V kendo klubu by měli mít dřevěné meče, tam zamiřte určitě. Sejdeme se tady." Zavelel Katashi a rozeběhl se pryč. Ren za ním.
"Jdeme." Popadla jsem Avi za ruku a vyběhla směrem ke kendo klubu. Tam se musíme dostat určitě. Běžela jsem co nejrychleji a přitom nepouštěla Aviinu ruku. Cesta byla prázdná tak se běželo dobře.
Doběhly jsme ke klubu a vběhli dovnitř. Vzaly jsme skříně útokem a každá vzala dva dřevěné cvičné meče. Rozhlas zarachotil.
"Všichni utečte! Oni se zbláznili! Utečte! Rychle! Co to… P-pane zástupce?! Ne! Nechte mě být! Uááááááááááááááááááááááááá…." Rozhlas zarachotil a utichl. Ze tříd se ozval řev. Zrovna jsme byli v klubu pro boj s kopím. Popadla jsem kopí a dva cvičné meče a s Avi jsme vyběhly ven. Mířily jsme k místu, kde jsme se měli setkat s kluky. Všude byla panika.
·
"Slyšels to? Co se sakra stalo?" otočil se Ren na Katashiho. Ten jen přikývl. Oba v ruce svírali baseballové pálky.
"Jdeme za holkama." Rozeběhli se kluci k místu, kde se předtím s dívkami rozdělili.
"Neměli jsme se rozdělovat. Co když je chytí?" zeptal se Katashi.
"Byl to tvůj nápad a navíc, ony se o sebe postarají. Kendo klub byl od nich nejblíž a tam jsou cvičné meče. S těmi si probijí cestu." Opáčil Ren a zrychlil.
·
Doběhly jsme ke komůrce na košťata. Nikoho jsme cestou nepotkaly, ale slyšeli jsme hysterické výkřiky. To je zlé! Když už jsem zastavovala, někoho jsem sejmula a upadla. Hned jsem se zvedla a byla připravená bojovat. He? Srazila jsem nějakou holku.
"Kim, jsi v pořádku?!" Pomáhal jí na nohy nějakej kluk.
"Jo, jo jsem. Hej! Kdy jste sehnali ty zbraně?! Před chvílí to vyhlásili a všichni vyběhli ven, to není možný abyste je tak rychle sehnaly!" ukázala a nás.
"My jsme viděli jak se to stalo, spíš jak se to dostalo do školy. Hned jsme vyběhli ze třídy. MY běželi do klubů a kluci do tělocvičny." Podala jsem tý holce meč a Avi tomu klukovi.
"Jsem Kim a tohle je Torio. Jsme ze třídy 1.A ." představila se ta holka, vlastně Kim.
"Já jsem Maiki a tohle je Avi, jsme ze třídy 2.A ." představila jsem sebe a Avi. Kolem se zatím neobjevil nikdo, kdo by nás mohl nějak ohrozit.
"Holky!" ozvalo se z chodby nalevo od nás. Běželi tam Ren a Katashi.
"Kdo je tohle?" ukázal Torio na naše spolužáky.
"Tohle je Ren a Katashi, chodí s námi do třídy." Ukázala jsem na kluky. Někdo zařval přímo za námi. Všichni jsme se otočili. Na nějakou holku se vrhl kluk. Očividně pokousaný. Tu holku roztrhal na kusy. Doslova ji sežral. Avi zděšením vykřikla. Ten kluk se podíval naším směrem a rozeběhl se k nám, konkrétně na Avi. Ta strnula ani se nehla. Rozmáchla jsem se a praštila toho kluka do hlavy. Skácel se na zem.
"Měli bysme zmizet." Zavelela Kim. Přikývli jsme a rozeběhli se směrem k východu.
Cestou jsme pokousaných potkali hodně. Vrhali se na nás a chtěli nás kousnout. Vždycky jsme je odstrčili. Tady jich je sakra hodně!
Vyběhli jsme před budovu školy. Jestli jich ve škole bylo hodně, tady jich byli mraky. Všude byla krev a řev. Hysterický řev který vydáte ze svého hrdla pokud vám jde o život.
"Co teď?" zadýchaně jsem se zeptala. Nikdo nic nevěděl. Stáli jsme na verandě u schodů a nevěděli co dál.
"Hej vy! Pomozte!" zakřičel na nás nějaký kluk. Ležel na schodech a nějaký holka mu ukusovala nohu. Přešla jsem k němu a šlápla mu po té ruce. Pak jsem ho ještě kopla do hlavy a on se zkutálel dolů. Tam na něj skočilo asi dalších 5 holek a totálně ho rozežrali.
"Cos to udělala?! Mohl ještě žít!" vyjel na mě Katashi. Nasadila jsem nekompromisní pohled.
"Jesli bychom ho zachránili, pokousal by nás a umřeli bychom. Pokud si svého života tak málo ceníš, můžeš rovnou seběhnout to schodiště mezi ně. Chápeš, že už mu ta holka žrala nohu?! Jakmile tě jednou kousnou jsi v háji! Navíc nejspíš reagují na hluk. Protože jak jsme stáli na tý chodbě, tak Avi zaječela a ten kluk nešel po mě, ačkoli jsem k němu stála nejblíž, rozeběhl se po ní, ne po mně. Takže sklapni nebo si sejdi ty schody!" zvýšila jsem na něj hlas.
"Na dohadování není čas. Doběhneme támhle k tý dodávce, nasedneme a odjedeme. Jestli zůstanem ve škole, nepřežijeme." Chopil se slova Torio. Všichni jsme přikývli a rozeběhli se k dodávce, která stála asi 200 metrů od nás na učitelském parkovišti. K naší smůle jsme museli seběhnout ty schody.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Avi Avi | 17. února 2013 v 0:53 | Reagovat

Nakopla si ho do hlavy xD jak jinak xD Piš dál Rychle :DDDD
Ps.: Nekřič na Katashiho.! :D Děkuji n_n :DDD

2 Kim Kim | Web | 17. února 2013 v 11:13 | Reagovat

Ďalší diel *w* je to suprové :33

3 Ai Eater Ai Eater | Web | 17. února 2013 v 18:31 | Reagovat

Je to fakt peckózní! *----* Totální bomba..hrozně se těším na další díl..miluju takovýhle krváky! ^^*

4 Aiko Aiko | E-mail | 22. února 2013 v 19:01 | Reagovat

Další-díl!! Další-díl! (prečítaj to v rytme skandovania :D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama