Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Demon Hunter - 11. díl

3. února 2013 v 21:58 | Maiki |  Demon Hunters


Dva dny po útoku přijel mistr. Polovina lidí se ještě zotavovala ze svých zranění. Ti co mohli, tak mistrovi řekli o tom incidentu. Mistr zuřil. Hodně. Několik dní s nikým nekomunikoval. Doma mě mamka trošku seřvala, že jsem nedala pozor na Kim-chan. Mlčela jsem. Nevěděla jsem co říct.

Týden jsem skoro nikoho neviděla. Vlastně vůbec nikoho. Rena, Lea a Riu mistr poslal na lov někam daleko město. Ostatní se léčili ze zranění a byli doma. Cítila jsem se osamělá. Většinu času jsem trávila nad úkoly a hraním na kytaru. Ten "radar" co mám v hlavě se ani jednou neozval, takže jsem ani neměla nic jiného na práci.

V pondělí jsem šla neochotně do školy. Sedla jsem si do lavice a podívala se z okna. Chci domů. Ve třídě se se mnou nikdo moc nebaví. Jen když něco potřebují.
"Myslíš, že ti to projde?" zaslechla jsem známý hlas. Avi. Podívala jsem se ke dveřím. Do místnosti zrovna vcházela Kim-chan za kterou šla Avi. Na tváři se i objevil úsměv.
"Holky!" vyskočila jsem ze židle a přiběhla k nim. Silně jsem je obejmula.
"Maiki-chan, dusím se." Vydala ze sebe Kim-chan. Pustila jsem je. Popadaly dech.
"Cvoku co to do tebe vjelo?" podívala se na mě nechápavě Avi. Jen jsem se usmála. Pak jsem se podívala na Kimino tričko.
"Hoo, to je hustý Kim-chan! Ty máš tričko s One Piece!" vydechla jsem s úžase. Sice žijeme v Japonsku, ale v našem městě vůbec nejsou obchody s anime. Když chci výtisk nový mangy, musim říct tátovi aby pro ní zajel do vedlejšího města.
"Maiki řekni jí něco. Takhle tu nemůže sedět." Povzdychla se si Avi.
"Nemůžu si to sundat! Nic pod tím nemám!" rozhodila Kim-chan rukama.
"Počkej…. To jseš naostro?" můj mozek to nepobral. Kim mi dala pěsťovku do hlavy.
"Baka! Jasně, že nejsem naostro. Mám pod tím spodní prádlo." Chytla jsem se za hlavu. Au au au! To bolí. Cítila jsem jak se mi dělá boule.
"Ty ořechu jeden malej, mě mlátit nebudeš." Ďábelsky jsem se usmála a dala jí "ořecha". Bránila se, ale mě neunila. Muhehe.
"Ehm! Neruším vás dámy?" ozvalo se za námi. Stál tam náš třídní. Nevinně jsem se usmála, no spíš ušklíbla. Pustila jsem Kim a zamířila do lavice. Kim taky.
"Slečno Hikoroshi sundej si prosím to tričko. Do školy to není vhodné." Promluvil klidně sensei a začal si vyndávat věci na hodinu. Kim zrudla. Mohla vy jít v klidu dělat semafor.
"Řekl jsem sundat!" sensei zvýšil hlas. Kim se svezla na židli dolů. Spolužák co seděl za Kim se z ní to tričko snažil sundat.
"Úchyle nech jí!" pleskla jsem mu facku.
"Vokami do ředitelny! Hikoroshi taky!" zařval sensei. Zabalila jsem si věci do tašky, kterou jsem si hodila přes rameno a pomalu vyšla na chodbu. Kim-chan šla za mnou. Sensei nás obě čapl za loket a táhl k ředitelce.

Paní ředitelka se naší historce zasmála. Naštěstí je ředitelka pohodářka. Mě dala jenom menší kázání a Kim doporučila aby si s sebou radši balila náhradní tričko. Pak nás omluvila na zbytek vyučování. Ze školy jsme si to namířily rovnou do klubu.

Sedla jsem si na sedačku a hodila nohy na stůl.
"Copak tě doma neučili, že dávat nohy na stůl je neslušné?" ozvalo se nademnou a kdosi mi dal pohlavek. Chudák moje hlava. Sundala jsem nohy ze stolu a podívala se nad sebe. Stál tam Alan.
"Yo! Už tě pustili z toho cvokhausu?" mávla jsem na něj rukou. Schytala jsem další pohlavek.
"Za co to bylo?" ohradila jsem se.
"Do toho "cvokhausu" bych nemusel kdybys tehdy zůstala tam kdes měla být." Zamračil se. Sklopila jsem pohled.
"No tak Alane nebuď na ní zlý. Mě zachránila před spadnutím ze střechy a pak nás odnesla sem dolů na ošetření." Vložila se do hovoru Kim.
"Ale kdyby tam byla tak by ani jeden z nás to ošetření nepotřeboval." Zamračil se na mě.
"Ale no tak. Nech jí chudinku. Taky to neměla jednoduchý. Musela tě odtáhnout a zrovna nejlehčí váha nejsi." Objevil se vedle mě Haki.
"Teleportace." Vydecha jsem. Haki se na mě zazubil a rozcuchal mě.
"A vůbec proč tu jste v 10 dopoledne?" zeptal se podezíravě Alan.
"Vrazila jsem facku klukovi, protože chtěl Kim sundat tričko." Vyplázla jsem na něj jazyk. Zamračil se na Kim. ¨
"Tohle sis vzala do školy? Odvaha. A proč sis to nesundala?" přiskočil Haki ke Kim a snažil se jí to tričko svlíknout.
"Nech mě ty pedo!" vykřikla Kim a nafoukla tváře. Haki zůstal stát jako solná sloup. Kim mu řekla pedo. To neměla. Haki se schoval do kouta a nad hlavou se mu objevi mráček ze kterého pršelo. Ok, to je moje představivost. Ale fakt si sedl do kouta. Trucoval.
"Ach jo. To mě bude stát celou noc utěšování. Ještě, že zítra nemusím do práce." Alan nahodila facepalm a přešel k trucujícímu Hakimu.
"Co jsem řekla?" nechápala Kim.
"Řekla jsi mu pedo. Pak si připadá strej. Vždyť peďáci jsou většinou starý vousatý týpci. Tys ho k nim vlastně přirovnala." Popřemýšlela jsem. Kim se připojila k trucování. Bože.

"Ale stejně jsem jich většinu oddělal já." Zaslechla jsem od dveří známý hlas. Ren
"Jasně, jasně my víme." Zasmála se Ria. Otočila jsem se. Vážně to byli oni. Leo jen objímal Riu kolem ramen a mlčel. Sotva mě uviděl zamával mi. Taky jsem mu zamávala. Sotva mě zmerčil Ren už byl u mě. Lísal se jako štěně.
"Taky tě ráda vidím zlato." Zasmála jsem se. Malinko mě dusil. Zářivě se na mě usmál a vtiskl mi polibek. Pak si mě hodil na klín a objal kolem pasu. Ria s Leem se posadili naproti nám.
"Už jsem myslela, že jí odtáhneš na záchody." zasmála se Ria. Trochu jsem zrudla. Leo se zasmál.
"Původně jsem to měl v plánu, ale pak jsem si to rozmyslel. Nemám pomůcku." Podrbal se Ren ve vlasech. Vyvalila jsem oči a zrudla ještě víc. Ti dva naproti se skoro dusili smíchy.
"A to je problém?" nadzvedl obočí Leo. Rudla jsem čím dál tím víc.
"Vždyť existujou prášky ne? Nebo na záchodech jsou většinou takový ty rukavice? Nebo ty jsu na benzíkách?" zamyslela se Ria. Leo ji polácal po hlavě.
"Rukavice jsou na benzínkách zlato." Políbil ji na čelo. Ria se celá rozzářila.
He? Co se těm dvěma stalo?" Ria si všimla našich dvou depkařů.
"Kim-chan řekla Hakimu, že je pedo a pak jí došlo, k čemu ho přirovnala." Pokrčila jsem rameno.
"O jé to bude mít Alan co dělat." Zasmál se Ren. "A vůbec proč mu řekla pedo?" zeptal se.
"Chtěl jí sundat tričko. Ale počkej to chápeš špatně! Kim-chan si dneska do školy nevzala tričko od uniformy, ale tričko s One Piece a nic pod tím nemá. Už nás kvůli tomu poslaly domů. A Haki jí to chtěl taky sundat, myslel si, že pod tím má normálně tričko od uniformy. A tehdy mu Kim řekla pedo." Vysvětlila jsem. Očividně všichni pochopili.

Kolem třetí hodiny odpoledne dovnitř vtrhla Avi s Katashim v závěšu a vyčítala nám, že jsme ji nechaly ve škole samotnou. Pak s Katashim zmizeli na záchodky (snad mají pomůcku). Michelle s Hirotem dneska nepřišli. Katty se dostavila až později. Torio přišel hned po škole aby si odvedl Kim-chan. Všechno se vrátilo do starých kolejí. Aspoň, že tak.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kim Kim | Web | 3. února 2013 v 22:05 | Reagovat

To tričko muselo byť bombastické *w* To som až tak sexy bez trička keď sa ma včetci snažili vyzliecť ? :DDDD Bože Maiki to bolo dokonalé *w* Ňjááá *w* A pomůcka :DDDDD

2 Avi Avi | 17. února 2013 v 0:44 | Reagovat

Pomůcku? xD To vážně? :DDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama