Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Demon Hunter - 12. díl

5. března 2013 v 20:13 | Maiki |  Demon Hunters

Tenhle díl měl původně vypadat ÚPLNĚ jinak , ale nakonec se mi to takhle zdá lepší :D . Nom, enjoy ^^
Kdo to dočte až nakonec, tak je borec xD a má ta menší překvápko :33"Wheey, zdar lidi!" skočila jsem na sedačku v klubovně. Až po chvilce jsem si uvědomila, že tu nikdo není.
"Hé?! Snad nejsou všichni na lovu." Svezla jsem se po sedačce dolů. Nudím se když tu nikdo z naší party není a taky se cítím osamělá. Kde jste všichni?! Vždyť je sobota!

"Ho! Alane! Ahooj." Zamávala jsem na bělovlasého kamaráda. Podíval se na mě, zamával mi a dál pokračoval v cestě. Kde má Hakiho? Zvedla jsem se ze sedačky a rychle zamířila k Alanovi.
"Počkej chvilku. Kde je Haki?" chytla jsem ho za ruku a otočila ho směrem k sobě. Povzdychl si.
"Haki není můj osobní majetek, takže ho nemusím mít pořád u sebe. A vůbec, co to máš s hlavou?" zaměřil se na moje vlasy. Šla jsem do klubovny rovnou z kadeřnictví. Pravou stranu hlavy jsem si nechala obarvit načerno.
"Je to moje hlava, tak na ní můžu mít co chci. A nevíš, kde jsou ostatní?"
"Právě jdu za mistrem, nechceš se ho zeptat?" ukázal palcem směrem ke schodišti. Přikývla jsem a vyrazila ke schodům.
"Mistře, kde jsou všichni?!" vtrhla jsem do dveří jako velká voda. Mistr mě spražil vraždícím pohledem.
"G-Gomennasai." Vykoktala jsem se ze sebe a omluvně se uklonila. Mistr hlasitě vzdychl.
"Alane, proč jsi jí přivedl? S ní jsem mluvit nechtěl." Mistr vstal od stolu a přešel k oknu. "Ptala se po přátelích, tak jsem myslel, že byste jí mohl odpovědět." Pokrčil rameny Alan. Dělá jakoby to nebyli i jeho přátelé.
"Všichni jsou pryč. Víc toho neřeknu."
"Co tím myslíte, že mi víc neřeknete?! Jak pryč?! To jsou jako někde mimo zemi na nějakém velkém lovu, nebo jako zmizeli?! Řekněte něco mistře!" rozhodila jsem rukama a zvýšila hlas.
"Maiki přestaň." Pronesl ke mně tiše Alan.
"Nepřestanu! Mám o své přátelé a svého přítele strach! A nedělej, jakoby se tě to netýkalo. Pokud vím, tak Haki je někde s ostatními, protože kdyby ne, tak by se tu poflakoval. Neříkej, že o něj nemáš starost!" vyštěkla jsem na něj. Trochu ho to zaskočilo a sklopil pohled. Nikdy jsem na Alana nevyštěkla nebo něco podobného. Tohle je poprvé. Mistr praštil pěstí do stolu.
"Přestaň tady takhle vyšilovat! Já vím kde tví přátelé jsou, sám jsem je tam poslal! Pokud se ti to nelíbí, tak nemáš jinou možnost než se s tím smířit. Pochop, že oni už se vrátit nemůžou!!" zařval na mě mistr. Byl hodně rozzlobený. Poslední věta se mnou otřášla. Už se vrátit nemůžou. Co… Jak?! … Co tím myslí? Srazilo mě to na kolena. Nemůžou se vrátit… jsou mrtví?! Mistr je poslal na smrt?! Avi, Kim-chan, Ria, Haki, Michelle, Katty, všichni… už se nevrátí. Ani Ren. Cítila jsem, jak mě pálí oči a po tváři mi stekla teplá slza.
"Proč se už nesmí vrátit? Proč? Ani jsem se nestihla rozloučit…" podívala jsem se na mistra. Měl velmi přísný pohled. Přešel ke mně a podíval se mi do očí.
"Takhle to pro vás všechny bude lepší. Oni všichni mají ohromný potenciál a jsou to ti nejlepší Lovci tady. Kdyby ještě pár let trénovali, mohli by se z nich stát i Zabijáci. Poslal jsem je na Velitelství Lovců, kde je budou trénovat. Sem už se nevrátí. Zůstanou na Velitelství, tam teď taky budou bydlet." Usmál se na mě. Nezmohla jsem se ani na slovo. Jen jsem tupě zírala do mistrových očí. Z očí se mi valily proudy slz a já tiše vzlykala.
"Co tím myslíte?! Okamžitě je přiveďte zpátky!! Slyšíte?! Víte kolika lidem jste právě teď ublížil?! Je mi jedno, že se nemůžou vrátit, já si tam pro ně klidně osobně dojdu!" Alan přirazil mistra ke zdi a chytil ho pod krkem. Řval tolik že to muselo být slyšet na ulici. Mistr se tomu jen smál.
"Jsi naivní, když si myslíš, že je dokážeš přivést zpátky." Mistr se smál. Tak strašně ošklivě se smál. Alan to nevydržel. Pustil mistra, přivolal svou pušku a jednou střelou ho zabil. Jenže na zem se nezkácel mistr, ale Ren s obrovskou dírou v hlavě. Vydala jsem za sebe neskutečně zoufalý křik.
*
Vzbudila jsem se na posteli celá zpocená a uplakaná. Otevřeli se dveře a v nich stála mamka s tátou. Nejspíš jsem křičela ze spaní.
"Maiki, co se stalo?" přiběhla k posteli mamka. Rozbrečela jsem se a vrhla se jí do náruče. Jako malé dítě když se mu zdá noční můra. Tohle noční můra byla a pěkně děsivá.
Mamka s taťkou si šli zase zpátky lehnout a já z nočního stolu sebrala mobil. Je 2:36 ráno. Nekoukala jsem na čas a zavolala Renovi. Po pěti vyzváněcích tónech mi to zvedl.
"Maiki-chan? Co se děje?" bylo poznat, že jsem ho probudila.
"Jsi doma? Neposlal tě někam mistr? Nejsi na Velitelství Lovců? Můžeš dneska přijít do klubovny?" chrlila jsem ze sebe otázky.
"Počkej, počkej Maiki-chan, co se děje. Ano, jsem doma a přijdu dneska do klubovny. Proč bych měl být na Velitelství?" ptal se zmateně. Ulevilo se mi.
"Díky bohu. No nechtěla jsem tě budit. Gomenne. Uvidíme se dneska v klubovně. Pa." Zavěsila jsem. Takhle jsem obvolala všechny kamarády. Nebyli z toho moc nadšení. Kdo by taky skákal nadšením, když ho zbudíte asi ve 3 ráno. Zjistila jsem že všichni jsou hezky doma v postýlce (teda Ria byla u Lea) a asi mě dneska v klubovně zabijou. Teď jsem mohla v klidu usnout. Blbej sen.
*
"Wheeey, ahoj všichni." Skočila jsem na sedačku v klubovně. Kolem mě se ozvalo nevrlé zamrmlání, ale stejně mě všichni pozdravili. Já se jenom omluvně usmála.
"No tak, nebuďte zlí. Myslela to dobře, měla starost." Zastal se mě Ren a obejmul mě kolem ramen. Věnovala jsem mu vděčný úsměv. Rozhlédla jsem se kolem sebe. Byli tu všichni. Úplně všichni. Jsem šťastná, když tu jsou všichni a společně se smějeme.

Všichni měli samozřejmě narážky na mou hlavou, kterou jsem si včera nechala napůl obarvit načerno. Nikomu se to moc nelíbilo. Musela jsem se tomu smát. Nic jiného ani dělat nemůžu.
"Lidičky co takhle někam vyrazit? Třeba na bowling, ne na Laser Game! No tak, bude sranda!" zvedla se ze sedačky energicky Katty.
"To je super nápad Katty! Já jdu určitě! Lidi kdo se přidá dál?" taky jsem se zvedla ze sedačky a podívala se po kamarádech.
"Já! Chci vás všechny sejmou!" vyskočila Kim-chan a na tváři měla ďábelský úšklebek.
"Tak nechat samotnou tě nemůžu, ještě bys je všechny pozabíjela doopravdy. Rene, ty nejdeš?" Torio zatlačil Kim zpátky na sedačku a podíval se na Rena, před kterým jsem stála. Smál se od ucha k uchu. "To bych nebyl já, abych s tím nesouhlasil. Hey Leo! S Riou přijdete, že jo?" kývl Ren hlavou k modrovláskovi. Leo chvilku váhal, ale nakonec souhlasil. Ria bylo pro všema deseti.
"Za to, že jste mě nechali ve škole jdu taky! Chci pomstu!" Avi mě čapla za rameno a nahodila scary face. Zdvihla jsem k ní palec.
"Asi se taky připojíme, co Katashi?" poklepal Alan Katashiho po rameni Hakiho účast byla v tuhe chvílí 100%.
"Michelle, vy nejdete?" podívala jsem na kamarádku (taky má černý pruhy ve vlasech a nikdo to nekomentuje…).
"Já nejdu." Michelle se zvedla ze sedačky a šla pryč.
"Počkej, jaktože nejdeš?! Vždycky jsi šla! Michelle-chan!" zařvala jsem na ní. Otočila se na mě s lhostejným pohledem.
"To bylo dřív. Už to nechci hrát. Je to stupidní. Mějte se." Otočila se k nám všem zády a odešla.
"Hiroto, řekni jí něco!" argumentovala Katty. "Nemůžeš jí nechat aby trhla partu!"
"Sorry lidi, ale já taky nejdu. Ne že bych nechtěla jít, ale něco už mám." Hiroto se taky zvedl ze sedačky.
"Vždyť jsme ještě neřekli kdy tam půjdeme!" ozval se Leo. Hiroto se zastavil. Pak se na nás podíval pohledem, který mluvil za vše. Sedla jsem si zpátky na sedačku
"Oni nám dali kopačky…" zabrblala jsem. Ren mě obejmul a dal mi pusu do vlasů.
"Nebuď smutná. Prostě se jim nechtělo no. Tak kdy tam půjdeme? Zítra?" Ren změnil téma. Všichni jsme zítřek odsouhlasili. Těším se, ale mrzí mě, že Michelle s Hirotem nejdou. Ostatní mají taky kroužky, ale na kamarády si čas najdou. Pokud tedy ještě chtějí být jejich kamarády.


Ok, tohle moc překvápko není xD . Takhle si Maiki nechala nabarvit hlavu :D . To, co drží v ruce je řetízek se znakem Lovců. Znak je pak ještě zvětšení v levé horní části obrázku :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama