Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Escape - 8

13. března 2013 v 20:21 | Maiki |  Escape
Pomalu s Escape míříme do posledních kapitol :)
BTW. Poprvý jsem to po sobě četla a kontrolovala chyby xD takže pokud je tam nějaký překlep nebo hrubka, tak som bol slepý :D
"Maiki, jsi ještě na týhletý planetě?" zamávala mi Kim rukou před obličejem. Vytrhla jsem se ze snění a začala jsem vnímat.
"Cos říkala?" nadzvedla jsem lehce obočí a usmála.
"Teda já tě nepoznávám. Celá jenom záříš!" zasmála se Kim. Byla zrovna přestávka před poslední hodinou a já jsem byla celý den mimo. To kvůli tomu včerejšímu polibku s Yoshim. Nemůžu na to přestat myslet.
"Hele a co se vůbec včera stalo Yoshimu? Brácha za ním večer šel, protože jsem chtěla CDčko od Green Day. Yoshi měl mít jedno navíc. A když tam brácha vešel, tak měl ovázanou hlavu a pořád se usmíval. Jako ty dneska. Vy jste byli spolu, že jo? Co se mezi váma stalo?" Kim měla pořád ten pobavený tón. Uchechta jsem se a podívala se na ni.
"Včera se toho stalo hodně. Ale konec dne byl nejlepší. Těším se až dneska vypadnu ze školy." Protáhla jsem se na židli. Neušlo mi, že Neko vedle mě sebou škubla a něco pošeptala Akaru. Lehce jsem se zamračila, ale pak jsem to nechala být. Zvonila na poslední hodinu.

"Svoboda!" protáhla jsem se před školou a hodila si tašku na rameno.
"Jdeme za Miph?" zeptala se Kim. Přikývla jsem a vykročily jsme na autobusovou zastávku.

Celou cestu jsem měla pocit, že nás někdo sleduje. Když jsme procházely kolem tmavých uliček, pocit byl silnější. Uslyšela jsem za sebou šramot a otočila se. Nikdo tam nestál. Otočila jsem se nazpět a v tu chvíli jsem dostala pěstí do obličeje. Zapotácela jsem se a cítila teplou krev řinoucí se z mého nosu. Někdo mě zezadu popadl a k nosu mi přitiskl kapesník v něčem namočený. Házela jsem sebou ze stranu na stranu, ale nebylo to nic platné. Brzy jsem omdlela.

"Kde jsem?" zamrmlala jsem a pootevřela oči. Viděla jsem rozmazaně, ale i tak jsem před sebou zpozorovala Kiminu červenou hlavu a několik lidí stojích okolí ní. Byla jsem připoutaná k židli, takže jsem jí nemohla jít na pomoc. Pomalu jsem začala zaostřovat. Byly jsme v nějaké továrně nebo v čem, protože kolem byly nefunkční stroje a ze stropu vyseli dlouhé lampy.
"Už ses probrala sv*ně?" stoupl si někdo přede mě a vrazil mi facku. Hlava se mi otočila doprava. Zvedla jsem ji a podívala se vzhůru na útočníka. Byla to Neko. Neřekla jsem nic. Obešla mě zezadu a chytla mě za vlasy. Přitáhla si mě k sobě a šeptla mi do ucha: "Baví nás koukat se jak trpíš. S tím tvým klukem nám to bohužel moc nevyšlo, ale tohle to plně nahradí. Koukej jak tvoje kámoška chcípne! Dívej se ty ku*vo!" při posledních větách mi vyrvala chomáš vlasů. Potom pokynula svým kámoškám a ty porozuměly. Přešly ke Kim a vytáhly nožíky. Začaly zlehka. Pár škrábanců po tváři a rukou. Trhání vlasů nechybělo. Tohle je jenom začátek. Znám tyhle techniky i tyhle holky moc dobře. Trávila jsem s nimi čas přes 4 roky.
Starou továrnou se ozýval bolestný křik. To Kim lámaly ruku. Nemohla jsem se na to dívat tak jsem zavřela oči.
Začala jsem sebou na židli házet abych se dostala z těch lan, jenže Neko byla pohotová. Zatáhla mě za vlasy a nožíkem mi udělala velkou rýhu na levé tváři. Ozvalo se křupnutí. Zatnula jsem zuby a zavřela oči.
Došlo na řezání prstů. Začaly s prostředníčkem. Kim řvala bolestí a zoufalstvím.
"Přestaňte! Nechte toho! Chcete se pomstít mně ne?! Neubližujte jí! Prosím! Já už to nevydržím! Vrátí se k vám! Prosím! Jenom je všechny nechte na pokoji!" zařvala jsem beznadějně. Kimin řev utichl, protože Neko dala pokyn aby přestaly. Stoupla si přede mě a podívala se mi do očí. Vytáhla jsem ze zadní kapsy jean mobil a poslepu vyťukala Yoshiho číslo. Začalo to vyzvánět.
"Maiki kde…" ozvalo se z mobilu. Naštěstí do toho začala Neko mluvit, takže jsem to slyšela jen já.
"Takže jenom kvůli tomu, že ty se nechceš dívat jak tvoji kamarádíčci trpí máme přestat? A dokonce slibuješ návrat?! Nechtěj mě rozesmát! Jednou jsi zradila, zrádcem zůstaneš. My už ti neodpustíme!" postupně zvyšovala hlas.
"Ale proč i oni? Proč? JÁ jsem zrádce, já bych měla platit nejvíc!" zněla jsem strašně zoufale.
"Nejlepší je i psychická tyranie, ne jen ta fyzická. Holčičko jakou ty máš smůlu." Zasmála se Neko.
"A vůbec, někdo mě už určitě hledá! Táta bude mít starosti když se domů nevrátím!" snažila jsem se zatlačit na jinou stranu abych věděla, kde jsme.
"Tebe a hledat? A zrovna tvůj fotřík co tě znásilňoval?! To těžko! A ikdyby! V týhle starý továrně na papír tě nenajdou! Je to ta nejodlehlejší část města! A teď se dívej, jak trpí!" sevřela mi rukou tváře a nasměrovala ho směrem ke Kim. Típla jsem mobil a opatrně ho strčila zpátky do kapsy. Yoshi prosím, přijď rychle! Neko dala pokyn k pokračování.

"Ta holka má strašně silný kosti! Tohle s tím neuříznem!" zavztekala se nějaká holka a mrskla nožíkem o zem. Kim zatím měla všechny prsty. Asi hodinu už jí pižlají ten prostředníček. Kimina tvář byla uslzená, poškrábaná a vyčerpaná. Tohle všechno si musí vytrpět kvůli mně. Nejdřív Miph, pak málem dostali Yoshiho, teď Kim. Jak já je nenávidím!
"Dej to sem! Ani neuřízneš jeden blbej prst!" odstrčila Neko dívku stranou a čapla Kim za ruku. Ta vyjekla bolestí. Dveře do továrny se rozlítly do stran a dovnitř vběhla policie. Holky začaly zdrhat. Policie byla rychlejší. Všechny je pochytala a zastrkala do auta. Rozvázali mě a Kim. Přiběhla jsem ke Kim a snažila se jí podepřít.
"Maiki, jsme zachráněny." Usmála se na mě. Její úsměv byl zkřivený bolestí .
"Kim!" do továrny vběhl Kimin brácha Aki. V těsném závěsu za ním byl Yoshi. Aki si ode mě převzal Kim a donesl ji do auta. Yoshi se ke mně přihnal a pevně mě objal. Objetí jsem mu oplatila a cítila, jak mi vlhnou oči.
"Bála jsem se Yoshi. O Kim. Nemohla jsem jí víc pomoc." Vzlykala jsem.
"Ale zavolalas mi a já přivolal policii. Díky tomu je Kim relativně v pořádku a většina gangu skončí za mřížemi. Pomohlas jak nejvíc jsi mohla." Pohladil mě ve vlasech. Přikývla jsema zabořila jsem hlavu do jeho ramene.
"Slečna Vokami? Musíme vás bohužel převést na policejní stanici a vyslechnout." Ve dveřích továrny se objevil policista. Nechtěně jsem se odlepila od Yoshiho a přikývla. Otřela jsem si oči od slz a zamířila k policistovi. Nasedla jsem s ním do auta a jela na policejní stanici.

Popsala jsem to, co jsem si z přepadení a následného zajetí pamatovala. Písař si vše poznamenával a strážník sedící naproti mně pozorně poslouchal. Řekla jsem jim taky vše o gangu a kdo ještě zbývá za členy. Ač nerada, jsem jim řekla, že i já jsem se účastnila různých podobných akcí, ale většinou jsem jen hlídala venku. Nakonec mi moje prohřešky prominuli vzhledem k mojí nedávné situaci a za mou spolupráci.
Z policejní stanice jsem zamířila do nemocnice. Na chodbě stál Aki a bavil se s Yoshim.
"Maiki! Tak jak ti to dopadlo?" zamířil ke mně Yoshi jakmile mě zpozoroval.
"Všechno mi prominuli, protože jsem jim pomohla s vyšetřováním." Usmála jsem se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kim Kim | 16. března 2013 v 10:18 | Reagovat

ježiši o.o moje prstíky ! moje prstíky ! moje ruky ! mlje vlasy !! ja  ich zabijem xDD úžasné to bolo x33 *w* a že Ki na tvári nebude mať jazvy ? :DD A chudera Maiki T.T

2 nayami-fullbuster nayami-fullbuster | 17. března 2013 v 12:46 | Reagovat

Maiki jsi na ještě týhle planetě? :DDDDD nevim proč ale hrozně mě to dojebalo :DDDD je to krásný O.o

3 Aiko Aiko | E-mail | 20. března 2013 v 19:47 | Reagovat

Sugoi OwO další díl onee-chan!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama