Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Seikatsu - 4.díl

29. března 2013 v 22:52 | Maiki |  Seikatsu
Yosha, dokopala jsem se to dopsat! :D Nečetla jsem to po sobě, prosím omluvte mé překlepy ^^
Gomenne, obrázek k dílu nemám :D


"Jsi nervózní?" zeptala jsem Michelle, která byla bledá jako stěna a poklepávala nohou o zem. Teď by měla přijít na řadu.
"Né! Jsem úplně v pohodě!" zvýšila na mě hlas.
"Jo, ok, klid." Lehce jsem se usmála. Vrhla po mně vražedný pohled.
"Kurasai." Ozvalo se z učebny. Michelle ztuhla. Pak se pomalu zvedla a vešla do učebny. Vchází se jedněmi dveřmi a odchází se jinými, takže dokud zkoušku nesložím já, tak se nedozvím, jak dopadla. Ale Michelle má geniální mozek, ta to zvládne určitě.

Po pár hodinách si nakonec zavolali i mě. Sebejistě jsem vešla do učebny. Jakmile mě viděli trochu se lekli, ale pak se uklidnili. Dneska tím novým účesem děsím snad každého.
"Dobře Maiki, takže nám předvedeš 1 libovolné základní justu, Henge no Justu a Bushin no Jutsu. Pokud je zvládneš bez chybičky, prošla jsi." Oznámil mi Iruka-sensei. Přikývla jsem a provedla nejprve Henge no Justu. Úspěšné. Poté následovalo Bushin no Jutsu. Povedlo se mi vyvolat 2 klony. Mám za sebou skoro celou zkoušku. Teď, ale kterou techniku mám předvést jako poslední? Nakonec jsem se rozhodla pro Kawarimi no Jutsu. Iruka sensei si něco poznamenal a pak se na mě usmál.
"Gratuluji Maiki, stal se z tebe oficiálně Gennin. Zítra přijď do třídy v 8:00, budeš přiřazena do jednoho z týmů. Tady si vezmi jednu z čelenek a můžeš odejít." Vesele jsem přešla ke stolku kde byly vyskládané čelenky. Už jich tam bylo jen pár. Jsem jedna z posledních, po mně jde asi ještě 10 lidí a čelenek je tady od oka víc. Někdo zřejmě zkoušku nezvládl. Prohlédla jsem si ty čelenky pořádně, ale nějak se mi nelíbily.
"Ehm… nemáte čelenku v jiné barvě? Třeba ve světlejší modré?" ukázala jsem na svůj návlek na ruce abych naznačila barvu. Iruka-sensei se podrbal na hlavě. Pak se otočil na svého kolegu, který se zasmál, zašmátral ve stole a vyndal na stůl čelenku v odstínu modré, jako byl můj návlek. Celá jsem se rozzářila.
"Arigato!" chňapla jsem po čelence, lehce se poklonila a vyběhla ven. Čelenku jsem si připlácla na čelo a uvázala. Rozhlédla jsem se kolem. Michelle tu nečekala. Trochu jsem posmutněla. Možná ty zkoušky neudělala a teď sedí doma.
"Maiki!" někdo na mě zezadu skočil a připlácl mě na zem. Vdechla jsem prach a rozkašlala se. Otočila jsem hlavu abych zjistila, kdo mě to přimáčkl.
"Michelle?" řekla jsem trochu vyjukaně. Kamarádka se smála od ucha k uchu. Na čele se jí zaleskla čelenka. Ústa se mi roztáhla do širokého úsměvu.
"Takže tys taky prošla? To je super! Zajdeme to oslavit!" zajásala jsem a pomalu se začala zvedat.
"Holký!" zakřičel někdo a skočil na mě s Michelle. Znovu jsem skončila v prachu.
"Hannah! Baka! Udusíš mě!" vyjekla jsem, protože jsem vdechla další prach a rozkašlala se. Chudinky plíce. Ani jsem se nemusela otáčet abych zjistila, kdo nás sejmul. Tohohle je schopná vážně jen Hannah. Slon jeden hubenej! Hannah z nás slezla a já se konečně mohla postavit na nohy. Byla jsem celá zaprášená a musela jsem oprášit.
"Že to bylo lehký? Nechápu, jak jsi z toho mohla mít takový nervy." Zakroutila hlavou zelenovlasá a poplácala Michelle po hlavě. Ta začala zuřit. Hannah pochopila a začala utíkat. Michelle za ní. Kdo sáhne Michelle na vlasy je předem mrtev. No skoro…
Počkala jsem než to ty dvě přestane bavit. No moc dlouho je to nebavilo. Michelle Hannah chytila skoro okamžitě a začala jí lehce mučit lehtáním.
"Holky no tak! Vyřiďte si to potom. Teď jdeme slavit!" musela jsem je od sebe odtrhnout.
"A zrovna když se málem počurala smíchy!" praštila mě Michelle. "Ite!" vyjekla jsem.
"Hele, víte, že nás skoro celou dobu sleduje tamhleta holka." Ukázala Hannah za nás ke stromu. Otočila jsem se a hledala něčí hlavu. Nic jsem neviděla.
"Máš halušky, to je tim, že šňupeš. Já tam nikoho nevidim." Polácala jsem Hannah po hlavě a zazubila se.
"Nemám halušky! A šňupaní je super, zkus taky." Hannah se rozesmála. Fakt by to mělo přestat brát… Otočila jsem se znovu k těm stromům. Já tam fakt nic nevidim. Přišla jsem o pár kroků dřív, když v tom najednou "křup" a někdo sletěl s větví na zem.
"Yetti!" vyjekla jsem a ukázala na osobu válející se na zemi.
"Baka! Nejsem Yetti, ale člověk! Jmenuju se Avi!" ozvala se osůbka ležící na zemi. Přiskočila k ní veverka s modrým koncem ocásku.
"Kawaii!" vydechla jsem a skočila po veverce. No spíš chtěla jsem skočit. Někdo mě čapl za límeček od trika.
"Baka Maiki! Nemůžeš skákat po veverkách!" byla to Michelle. Držela mě za límeček ve vzduchu a já jenom kmitala nožkama. Cítila jsem se jako panenka na klíček. "Pusť mě." Zabručela jsem. V tu ránu jsem seděla na zemi.
"Proč nás pozoruješ?" zeptala se Michelle té holky s veverkou, jakže se jmenovala? Ali.. ne… Aki?
"Nepozoruju! Lezla jsem s Koko po stromech." Vstala a začala se oprašovat. Veverka se jí uhnízdila na hlavě.
"Avi-chan, že? Máš hrozně roztomilou veverku. Můžu si jí pochovat?" přistoupila jako tučňák Hannah k té holce. Avi! Já to věděla! Avi ani nemusela odpovídat a veveruša přeskočil z hlavy na hlavu. Doslovně. Obě se zasmály. Vstala jsem ze země a oprášila se. Dneska jsem na zemi nějak často ej. Pořádně jsem si Avi prohlédla. Měla modrou mikinu, ofinu sepnutou na straně sponkou, legíny a u kotníků červené návleky. Na ruce měla uvázanou červenou čelenku.
"Tys tay dneska dělala zkoušky?" ukázala jsem na ni prtsem. Přikývla a zářivě se usmála.
"A vy jste … ?"zmateně se po nás podívala. Plácla jsem do čela/do čelenky.
"Gomenne, nepředstavily jsme se. Já jsem Maiki! Tohle zelenovalasý individuum je Hannah a to culíkatý za mnou je Michelle?" představila jsem sebe a kamarádky.
"Díky Maiki, ale zvládly bychom se představit i samy." Pleskla mě Michelle po hlavě. Hannah se rozesmála.
"Těší mě." Smála se Avi a vzala si od Hannah veverku zpátky. Koko! Ha, to si pamatuju!
"Hele, kdo to je?" šeptla Hannah a ukázala ke vchodu do akademie. Otočila jsem se a spatřila kluka, kterého jsem ještě nikdy v životě neviděla! Ani ve vesnici, ani ve třídě! Nějak si nás nevšímal a vešel do budovy. Kdo to ksakru je?!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tayuš Tayuš | Web | 31. března 2013 v 10:39 | Reagovat

Začíná se nám to rozjíždět!! Vííí ,já se tak těším jak to bude pokračovat..a Koko je strašně slaďoučká!! ^.^
Honéém další dílek ^^ *nedočkavě* :'D

2 Katty Katty | Web | 22. dubna 2013 v 16:48 | Reagovat

Woe, super díl :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama