Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Seikatsu - 5.díl

4. dubna 2013 v 20:09 | Maiki |  Seikatsu
Ty vole minna! :D Mám to napsaný už tejden, proč to neni ještě venku?! :DDD Jebněte mě pohlavě lopatou xDDD
btw. Hai, obrázek dělala Kim-chan a byl původn určený pro Generaci :DD teď bude zdobit Seikatsu :33

"Je hezkej." Zkonstatovala Hannah.
"Na Naruta nemá." Odfrkla si Michelle. Ona toho kluka žere od první chvíle co ho uviděla. Nedivím se, Naruto je kawaii, ale někdy až moc magor. Jako bych já nebyla, ale co už. Ten kluk so vešel do akademie je pěknej. Ale takovej… no nevim, musela bych ho znát osobně. Ach ta puberta.
"Avi! Kde se couráš?!" ozvalo se napravo od nás. Stál tam kluk se zelenými vlasy svázanými co culíku. Kdyby neměl rozeplou bundu, řekla bych, že to je holka. Hermafrodit.
"Leo-san! Co tu děláš?" zeptala se viděšeně Avi. Ta s ním asi nejlepší vztah nemá. Ten Lao, Lio bo jak jí chňapnul za ruku a vláčel ji pryč.
"Hej! Kam si myslíš, že ji táhneš?!" zaječela jsem na něj. Zastavil se a podíval se na mě děsiým pohledem. Doslova jsem ztuhla.
"Hleď si svýho Vokami!" zasyčel na mě a vláčel Avi pryč.
"D-děšivé." Vypadlo ze mě. He?! Jakto, že zná moje příjmení? Počkat… Já ho znám!
"Baka Leo! Já věděla, že je to hajzl, ale až takovej?" odfrkla si Hannah. Jasně! On s ní chodil do třídy. Už mi to docvaklo!
"Holky tak půjdeme to oslavit nebo ne?" nahodila jsem řeš.
"Gomenne Maiki-chan, ale už je pozdě. Naši to se mnou taky budou chtít oslavit." Podbala se ve vlasech Hannah. Podívala jsem se na Michelle. Ta zavrtěla hlavou. Zatvářila jsem se smutně, ale hned jsem se zase usmála.
"Tak zítra!" mávla jsem holkám a rozeběhla se domů. Taky to musím doma oslavit s rodinou! Yosh!

"Tadaima!" zařvala jsem z chodby, zula jsem si boty a vběhla do kuchyně.
"Okairi." Pozdravil mě mužský hlas.
"Otou-san!" vyjekla jsem nadšeně obejmula tátu. Dlouho jsem ho neviděla. Ani nevím, kdy na tu misi odešel.
"Ty ses nechala ostříhat? Neříkalas, že chceš mít dělší vlasy než Eclaire?" zasmál se táta a rozcuhal mi už tak rozježené vlasy. Zazubila jsem se.
"Někdo jí nalepil žvýkačku do vlasů. Okairi Maiki." Zasmála se mamka za mnou.
"Jak bylo na misi?" pustila jsem tátu a sedla si na židli vedle něj.
"No jako obvykle. Mám dobré studenty. Jen je škoda, že nejsou starší. Abych mohl mít v týmu tebe." Zasmál se. "Jak dopadly zkoušky?" přidala se mamka. Ukázala jsem na čela a odrhnula si patku z čela. Mamka s taťkou mi zatleskali.
"Já věděla, proč cestou koupit ty dortíky." Ozvala se Ec-chan. V ruce měla krabici plnou dortíků. Mňamka! Doběhla jsem pro talířky s vidličkami, aby se pamlsky mohli na něco položit. Každý si vybral dva zákusky a pustili jsme se do jídla. Nejprve jsem vyprávěla já, jak jsem složila zkoušky. Pak vyprávěl táta o své misi. Musel se svým týmem odcestovat někam hodně daleko a tam nějakou dobu zůstali. Někde se zrdželi informace, které měli donést zpět do Konohy. Ec-chan slíbila, že zítra přivede Kiyamu k nám domů, abychom se s ním seznámili. Yosh, budu mít koho šikanovat!
Ještě než jsem šla spát, dívala jsem se z okna. Měsíc zářil jasně, nebe poseté hvězdami. Vítr šuměl ve větvích stromů a cvrčci cvrkali. Přála jsem si vyběhnout ven. Jenže na to jsem moc líná a unavená. Otevřela jsem okno, aby mi dovnitř proudil čerstvý vzduch a ulehla do postele. Usnula jsem téměř okamžitě.
*
Čekala jsem před akademií, než se ty dvě objeví.
"Hoj!" někdo mi položil ruku na rameno. Lekla jsem se tak, že jsem nadskočila. Otočila jsem se a tam Avi.
"Baka! Málem jsem měla infarkt!" hodila jsem po ní vražedný pohled. Jakmile jsem uviděla Koko, začala jsem se rozplývat. Tak kawaii stvoření. Chňapla jsem po Koko a začala se k ní tulit.
"Baka! Nech jí!" praštila mě Avína. Byla jsem nucena pustit Koko. Začala jsem Avi nadávat. Ona mě taky.

"Hej vy dvě! Nechte toho!" křikla po nás Michelle. Okamžitě jsme sklaply. Těsně za Michelle byla Hannah a usmívala se. Jako vždy.
"Tak jdem. Ať víme, ke komu nás přiřadí." Povzdychla si Michelle, čapla násza lokty a dovlekla do učebny.
Sedla jsem si mezi Hannah a Michelle. Avi seděla lavici za námi. Žďuchala mě do hlavy. Začínalo mě to štvát. Kdyby dovnitř nevešel sensei asi bych jí ten prst zlomila.
"Dobré ráno všichni! To, že jste tady znamená, že jste úspěšně splnili zkoušky! Dnes vás rozdělíme do týmů. Začněme. První tým…" Iruka-sensei začal. Moc jsem ho nevnímala.
"…Tým č.5. Hannah Tatsu, Yoshio Kuro a Yoshiro Kuro. Šestý tým…" podívala jsem se na Hannah. Na tváři jí naskočil úsměv. Je v týmu s dvojčátkama! Závist! Yoshio a Yoshiro Kuro jsou úžasný týpci! Ze všeho si dělají srandu. Člověk se s nima nikdy nenudí. A díky jejich vlasům jsou nepřehlédnutelní. Hannah je lucker!
"…Tým č.7. Uzumaki Naruto, Haruno Sakura, Uchiha Sasuke. Osmý tým…" podívala jsem se na Michelle. Byla smutná, že není v týmu s Narutem. Poplácala jsem ji po rameni.
"… Tým č.12 . Avi Namita, Leo Hoshi, Rai Koji. Tým č.13…" podívala jsem se na Avi. Koukala do stolu. Očividně měla na krajíčku. Lea zřejmě nemá ráda.
"… Tým č.14. Maiki Vokami, Kurasai Michelle, Ukita Kito. Tým č. 15…." Rozzářily se mi oči Jsem v týmu s Michelle! A jsme dvě holky na jednoho kluka! Yosh! Tohle bude tyranie, muhehe! Plácly jsme si s Michelle a já vyhlížela toho Kita, bo jak se jmenoval Zahlédla jsem toho kluka ze včerejška. Seděl u okna a díval se ven. Zřejmě ho to moc nezajímalo.

"Dobrá studenti. Nyní už znáte své týmy. Na nástěnce máte, kdo je váš sensei a kde se s nám setkáte. Přeji vám hodně úspěšných misí." Iruka-sensei se lehce poklonil a odešel ze třídy. Všichni se nahrnuli k nástěnce. Já samozřejmě taky. Podívala jsem se na náš tým. Ještě dneska se máme sejít s naším senseiem, Renem Nakagari, u hlav Hokagů. Řekla jsem to Michelle a zamířily jsme na určené místo.
Sedla jsem si na lavičku a čekala. Po chvilce se objevil ten kluk ze včerejška. Změřila jsem si ho pohledem.
"Vy asi budete Maiki a Michelle. Jsem Kito." Usmál se na nás a podrbal se ve vlasech. Michelle se dívala na oblohu.
"Jo, to jsme my. Těší mě. Jsem Maiki." Nastavila jsem ruku aby s ní mohl potřást. Sympaťák.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tayuš Tayuš | Web | 6. dubna 2013 v 17:22 | Reagovat

Ten obrázek je božský a celý díl ještě víc!! Honem další *-*

2 Kim Kim | Web | 10. dubna 2013 v 19:01 | Reagovat

to je ňuňí *-* úža diel *-* okamžite ďalšííí !

btw - 14 XD úžasné to číslo :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama