Chibi/Ty v Narutovi -> tady :) _____ Máš na mě nějaký dotaz? Ptej se.

Seikatsu - 7.díl

16. dubna 2013 v 21:49 | Maiki |  Seikatsu


!Kratší díl!

"Moment, moment. Tohle nějak nepobírám. Jak TY můžeš být JEHO sestra?! Ani si nejste podobní!" házela jsem rukama na všechny strany.
"Baka! Řekl jsem, že je to můj nevlastní brácha! Když jsem byla malá, tak mi umřel táta a asi 3 roky zpátky se mamka vdala za Leova tátu. Leo mě nesnáší. Prej jsem jenom příživník. Pořád mě hlídá, a že jsem s ním v týmu je snad ta nejhorší věc na světě. Navíc má právo mi kdykoli natáhnout, tak jsem v háji." Avi nahodila ultra smutný face.
"Ou. Holka fakt ti nezávidim." Podrbala se Hannah ve vlasech.
"Jo Leo byl zmetek už od mala. Pamatuju si, jak mě jednou málem zbil, protože jsem si s ním vymněnil tužku. Ten kluk je fakt nervák." Ozval se Yoshio. Kito stál vedle nás a nic nechápal. Yoshiro si toho všiml.
"Víš Leo je náš bývalý spolužák. A jak už asi víš, nevlastní brácha tady Mrs. Veverka. Je šíleně arogantní, horkokrevnej… prostě kvůli všemu se rozčílí. Navíc, a to nechci nikoho urážet, vypadái jako gay s tim jeho culíčkem…" běhe, Yoshirova monologu se tu zjevil Leo. Všcihni jsme ztuhli, jenom Yoshiro mlel pořád dál. "… Prostě je divnej. Nemám ho rád." Sotva to dořekl Leo mu vrazil pěstí. Yoshiro málem spadl, kdyby ho Yoshio nechytil.
"Šílíš nebo co?!" vystartovala Hannah. Málem mu jednu vrazila, kdyby si neuvědomila co dělá.
"Nesnáším když mě někdo pomlouvá za zády. Tak s touhle spodinou se bavíš?! Jdeme!" Leo chytl Avi za ruku a začal ji táhnout pryč. Chtěla jsem zakročit, ale Kito byl rychlejší. Chytl Lea za ruku a otočil ho směrem k sobě.
"Tak hele! Nemáš právo jí říkat s kým se má bavit a ne! Nemáš právo jí říkat, co má dělat a co ne! Neznám tě, ale podle toho jak se chováš a co jsem slyšel si umím o tobě udělat dost jasnou představu. Teď ji laskavě pusť nebo tě kopnu do zadku." Vau. To bylo dost dobrý. Leu čuměl jako vyoraná myš. Nakonec Avi pustil a odešel.
"Arigato. Málem mi urval ruku. Ale doma budu mít peklo." Promnula si Avi zápěstí.
Podívala jsem se na nejbližší hodiny. To už je tolik?
"Lidi sorry, ale už budu muset jít. Naši budou zuřit když přijdu pozdě. A! Sakra! Ségra dneska měla přivýst toho svýho přítele! A… to…. Ahoj!" začala jsem pobýhat kolem. Nakonec jsem všem zamávala a utíkala domů. Já jsem sklerotik jako velbloud!

Vletěla jsem do předsíně snad nadzvukovou rychlostí. Rychle jsem si zula boty a vletěla do kuchyně.
"Gomennasai! Zapomněla jsem na čas." Opřela jsem se o kolena a vydýchávala se, když jsem dorazila do obýváku.
"No, aspoň, že jsi dorazila. Pak si o tom popovídáme." Zabručela mamka. Vzpřímila jsem se. Nervózně se usmála a podrbala se ve vlasech.
"Maiki, seznamte se! Tohle je můj přítel Kiyama. Kiyamo, tohle moje mladší sestřička Maiki." Dotáhla mě Ec-chan ke svému příteli. Napřáhla jsem k němu ruku. Lehce mi s ní potřásl.
"Těší mě." Řekli jsme si navzájem. Potom jsem si sedla k ostatním na gauč a začali jsme si povídat. Taťka byl trošku podezíravý. Přece jenom, Ec-chan je jeho holčička. Já sice taky, ale ona je ta prvorozená.

Už byla tma když Kiyama odešel. Taťka si ho celkem oblíbil. Mamka taky. Já určitě! Je to v pohodě kluk a onee-chan má očividně rád. Mamka si se mnou nakonec ani nijak nepromluvila. Spíš to nestihla. Rychle jsem se vytratila do koupelny a z koupelny do postýlky.
·
"Lidi, já mám hlad." Protáhla jsem se na zemi, když jsme čekali na senseie. Michelle po mně střelila pohledem.
"Tys nejedla?" nadzvedla obočí. Zakroutila jsem hlavou.
"Na." Kito po mně něco hodil. Jablko.
"Arigato." Poděkovala jsem a pustila se do jídla. Mňam!
"Ahoj děcka! Nečekáte dlouho?" sotva jsem se zakousla objevil se Senci.
"To mi snad děláte naschvál! Sensei! Nechte mě to aspoň dojíst, ok?" vyjekla jsem překvapeně. Sensei mi vzal jablko a zahodil ho. Moje jablíčko. On ho… zahodil.
"Jste zlý." Začala jsem natahovat. R.I.P jablíčko.
"Kdyby tě někdo napadl, tak by nečekal než dojíš." Poplácal mě Sensei po hlavě. Nahodila jsem nabručený výraz.
"Dobře, vyrazíme. Jdeme na cvičiště." Pokynul nám Senci a vyšel. My jako ocásky za ním.

"Tak děcka! Ten test je vlastně jednoduchý. Musíte mi sebrat tyhle rolničky." Zvedl levou ruku, ve které zacinkaly 3 rolničky. "Pro každého je jedna. Máte na to čas do západu slunce. Pokud získáte rolničku všichni, prošli jste. Pokud aspoň jeden nebude mít rolničku, všichni jste propadli a musíte počkat další rok, abyste mohli složit zkoušky na akademii. Chápete?" všichni jste přikývli na souhlas. Musíme se snažit! Nechci čekat další rok!
"Fajn. Připravit…. Start!" sotva to Senci dořekl, zmizel v kouři. Rozkašlala jsem se.
"Radši se rozdělíme ne?" navrhla Michelle, když kouř ustanul. Moc se mi nechtěla se rozdělovat, přece jenom skupina je silnější než jedinec. Ale než jsem stačila cokoli říct, oba zmizeli. Achjo.
Použila jsem svoje Kekkei Genkai a proměnila se ve vlka. Je to úžasný! Skvěle se takhle dá stopovat nebo se někam infiltrovat. Začala jsem kolem sebe čuchat (když používám Kekkei Genkai, mám vlastnosti a smysly vlka). Všude jsem cítila plno zvířat a pylu, ale nikde jsem necítila člověka.
Procházela jsem křovím a snažil se zachytit stopu, když mě to praštilo přes nos. Lidská vůně! A byla blízko! Začala jsem se pomalu blížit k místu, odkud vůně vycházela. Ten někdo byl za křovím. Nejspíš Sensei! Připravila jsem, odrazila se a povalila ho. Jaké překvapení, když jsem zjistila, že to je Kito!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kagami Miu Sanjo Kagami Miu Sanjo | Web | 17. dubna 2013 v 15:32 | Reagovat

Toho real   ale ten na RPC seti taky poved :-D :-D

2 Kagami Miu Sanjo Kagami Miu Sanjo | Web | 17. dubna 2013 v 15:41 | Reagovat

Máš  vážně  dokonalou profilovku na FB prostě dokonalý :-D

3 Kim Kim | Web | 17. dubna 2013 v 19:37 | Reagovat

hej Maikle to bolo supéér :D Leovi bych jednu vrazila aj ja o to pokoj  :DDD

4 Tayuš Tayuš | Web | 19. dubna 2013 v 16:11 | Reagovat

Skvělý díl!! *-* ..prostě božské! :D ..honem další, ...vlček! :D A ten jejich sensei mi začíná bejt strašně simpatický :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama